Učebnice PATOLOGIE

Internetové stránky učebnice PATOLOGIE

Redakční tým

Proces vzniku i tříletá příprava učebnice byly velmi živým organismem. Mám radost, že se podařilo pro učebnici postupně vystavět redakční/realizační tým z mladých nadšených kolegů a přátel, kteří, ač tedy nejsou přímo autory kapitol, mají na vzniku učebnice lví podíl, a tedy jejími autory v širším slova smyslu určitě jsou.

Kromě pracovníků nakladatelství LD Prager Publishing (jeho ředitelka Dana Brzobohatá a nadaný DTP grafik Jan Kunz) to jsou zejména mladí kolegové, kteří nezištně pracovali (ač povětšinou lékaři) jako malíři, korektoři, redaktoři, webmasteři a v dalších funkcích, aby vše běželo, tak jak má při přípravě učebnice i jejího webu (Jan Balko, Miroslav Koblížek, Jiří Lorenc, Majka Stratilová), či při práci na PR publikace (David Nushart či Andrea Daňková).

Práce na učebnici byla poměrně tvrdá a trvala dlouhou dobu. Přesto (nebo právě proto) jsme si různá setkávání a „brainstormingy“ docela užívali – kvůli změně prostředí (a hlavně kvůli zachování duševního zdraví) jsme pro místa setkání občasně volili i různé kuželny či nálevny 🙂

Josef Zámečník

REALIZAČNÍ TÝM UČEBNICE: